با ما تماس بگیرید : 9759 024 991 98+

خرید دستگاه جوجه کشی ارزان

خرید دستگاه جوجه کشی ارزان
25 دسامبر

دستگاه جوجه‌کشی چیست؟

احتمالا دستگاه جوجه کشی را بار ها و بار ها شنیده اید و شاید از نزدیک هم دیده باشید ولی ممکن است اولین سوالی که برای شما پیش بیاید این است که دستگاه جوجه کشی چه کاربردی دارد؟ در ابتدا بهتر است تعریف مشخصی از دستگاه جوجه‌کشی بگوییم. دستگاه جوجه‌کشی در حقیقت یک وسیله‌ای شبیه ساز برای تبدیل تخم های نطفه دار به جوجه است. این دستگاه تمامی شرایط محیطی (دما، رطوبت، تهویه و چرخش) را فراهم کرده و نقش شبیه سازی پرنده ماده را به عهده دارد تا پروسه‌ی تبدیل تخم نطفه دار به جوجه تکمیل شود. امروزه اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دیجیتال و هوشمند هستند و از نظر حجم و ظرفیت آن‌ها به ۲ دسته دستگاه جوجه کشی خانگی و دستگاه جوجه کشی صنعتی تقسیم می‌شوند. مازند جوجه به عنوان بزرگترین تولیدی و پخش دستگاه های جوجه کشی همراه شما عزیزان خواهد بود.

خرید دستگاه جوجه کشی

با دستگاه جوجه کشی شما میتوانید برای خود علاوه بر تولید جوجه ، ایجاد کسب و کار کنید. امروزه پرورش طیور و فروش آنها به صنعتی بزرگ تبدیل شده است که نیازمند سرمایه بسیار بالایی نبوده و سود آوری مناسبی دارد.

خرید دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی در قیمت های متنوعی تولید و پخش میگردند. تعرفه و هزینه دستگاه های جوجه کشی به عوامل بسیار زیادی مرتبط میباشد. برخی از دستگاه های جوجه کشی ارزان میباشند. طبیعتا دستگاه های جوجه کشی خانگی از قیمت ارزانتری برخوردار هستند. با خرید دستگاه جوجه کشی ارزان میتوانید با هزینه کمتری به نتیجه جوجه کشی ایده آل خود برسید.

خرید دستگاه جوجه‌کشی خانگی

بسیاری از افراد شرایط نگه داری دستگاه های جوجه کشی بزرگ صنعتی را ندارند و خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی برای آنها سودمند نخواهد بود بنابراین تصمیم به خرید دستگاه جوجه کشی خانگی میگیرند.

خرید دستگاه جوجه‌کشی خانگی تصمیم مهم و تأثیرگذار در سود و زیان شما دارد و لذا بایستی قبل از خرید تحقیقات و پرس جو از افراد با تجربه در این زمینه را در نظر داشته باشید. ارائه‌ی خدمات پس از فروش مناسب، مدت زمان گارانتی، کیفیت دستگاه و رضایت مشتریان از جمله مواردی است که حتماً باید مورد بررسی قرار دهید.

قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به ظرفیت و کیفیت متغیر است. دستگاه های جوجه کشی خانگی قیمت کمتری نسبت به دستگاه های بزرگ صنعتی داشته و کیفیت و ظرفیت اهمیت زیادی در تعیین قیمت دستگاه جوجه کشی دارند.

امکانات دستگاه‌های جوجه‌کشی خانگی

سیستم کنترل دستگاه: سیستم های کنترل هوشمند در دستگاه‌های جدید خیال شما را برای همیشه راحت می کنند! مدیریت و کنترل دستگاه‌های هوشمند راحت‌تر و کم دردسرتر است. همچنین قابلیت اتصال به موبایل که در برخی دستگاه‌ها وجود دارد به شما امکان کنترل دستگاه از راه دور را بدون نیاز به اینترنت می‌دهد.

کنترل دما و رطوبت: حساسیت و دقت سیستم های کنترل دمای دستگاه و رطوبت دستگاه نیز اهمیت بسیاری در کیفیت جوجه‌کشی و جوجه آوری دارد، زمان خرید به میزان دقت سنسورها توجه کنید.

می‌توان این ۲ مورد را به‌عنوان پارامترهای اصلی در انتخاب یک دستگاه خانگی مناسب نام برد، سایر موارد که اهمیت کمتری دارند بدین ترتیب است:

● میزان مصرف برق دستگاه

● امکان استفاده از برق باتری ماشین یا موتور برق

● جنس بدنه و شاسی دستگاه

● نوع فن دائم کار

مازند جوجه

مازند جوجه ویترینی بزرگ و متنوع از دستگاه های جوجه کشی را ارائه می دهد. محصولات جوجه کشی خانگی در چند مدل مختلف برای هر نیاز و طیف کاربری تولید و عرضه می گردد در حالی که محصولات صنعتی  تنوع بالایی داشته و در مدل های مختلف می توان محصولات جوجه کشی صنعتی را خریداری نمود.

مازند جوجه با هدف تولید ، پخش و فروش لوازم و تجهیزات مرغداری و دستگاه های جوجه کشی شرایط بسیار مناسبی را برای علاقه مندان به این حوزه فراهم کرده است.

اهمیت دستگاه جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه کشی کمک شایانی برای ایجاد کسب و کار برای علاقه مندان به پرورش طیور ایجاد میکند. دستگاه جوجه کشی دستگاهی است برای تبدیل تخم های نطفه دار پرندگان مختلف به جوجه ! یعنی یک محصول جوجه کشی دقیقا همان کاری را انجام می دهد که مرغ مادر هنگام نشستن بر روی تخم ها انجام می دهد. برای مثال دمای تخم ها زیر مرغ مادر به ۳۷ درجه می رسد که در محصول جوجه کشی نیز همین مقدار است. اگر تاریخچه این محصول را مطالعه کرده باشید ، در طول تاریخ بسیار از یک ماشین جوجه کشی استفاده های مفیدی شده است. رطوبت تخم ها با گرمای بدن مرغ مادر تامین می شود و در ماشین های جوجه کشی نیز با استفاده از هوش مصنوعی این رطوبت تامین می شود. مرغ مادر هر چند ساعت یکبار تخم ها را با نوک خود می چرخاند تا جوجه ها به دیواره تخم نچسبد در دستگاه جوجه کشی اسکندری نیز چرخش تخم ها به صورت ۲۴ ساعته و با زاویه چرخش ۳۶۰ درجه می باشد.

بهترین دستگاه جوجه کشی کدام است؟

فاکتور های متعددی کیفیت و قیمت دستگاه جوجه کشی را تعیین می کند که در این میان برند می تواند نقش قابل توجهی را به خود اختصاص دهد. دستگاه جوجه کشی وظیفه دارد با توجه به قطعات و تجهیزات بهره گیری شده در آن تخم نطفه دار پرنده را به جوجه تبدیل کند. از این رو کیفیت قطعات، عایق بندی، سیستم تامین کننده رطوبت، المنت های حرارتی، سنسور، گارانتی و خدمات پس از فروش به عنوان عوامل تعیین کننده کیفیت دستگاه و ارزش برند به شمار می رود. با توجه به شرایط بازار و نوسان قیمت ارز خیلی از گروه ها ترجیح می دهند برای بالا بردن سود و کاهش هزینه ها از تجهیزات کم کیفیت و یا هر آنچه که در بازارها موجود است بهره گیری کنند و همین امر باعث شده تا تعداد معدودی از گروه ها کیفیت و رضایت مشتری را در راس اولویت های خود قرار دهند. مازند جوجه تمامی تلاش خود را کرده تا در راستای پیشرفت علاقه مندان به این رشته و پرورش طیور زمینه ای مناسب در جهت خرید دستگاه جوجه کشی و لوازم مرغداری و خرید تجهیزات مرغداری مهیا سازد. قیمت دستگاه های جوجه کشی و لوازم مرغداری در مازند جوجه بسیار مناسب بوده و با بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی ارائه میگردد.